AVON’dan Yeni Mat Rujlar

Merhaba arkadaşlar.

Bugün size Avon’un en yeni ürünlerinden biri olan MAT RUJ’u tanıtmak istiyorum.

Tam 20 farklı renk seçeneği ile Perfectly Mat Ruj, uzun zamandır makyaj severler tarafından sabırsızlıkla beklenen bir üründü. Tabi ki Avon bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmadan, muhteşem bir ürünle çıktı karşımıza.

Bir kere her renk tonunda mevcut. Pastelden, canlı renklere kadar bir renk cümbüşü sunan Avon Perfectly Ruj, dudaklarda topaklanma ya da kenarlarda pütür bir görüntü oluşturmuyor.  Kadifemsi yapısı ve görüntüsüyle daha bir kusursuz güzellik sunuyor.

Üstelik içeriğindeki o yumuşak doku ve nemlilik hissi, ilk katta bile rengini muhteşem veriyor. Bu güzel görüntü sayesinde, artık hiç kimse sizi bu rujlardan ayıramayacak. Son olarak mat rujun matlığı, dış kapağından başlıyor.  Evet dış yüzeyi de kendi gibi mat ve pürüzsüz. Bu sayede rahat bir sürüş sağlıyor. En kısa sürede deneyin, dudaklarınızı muhteşem renklerle buluşturun.

Avona üye olup kazanmaya başlamak için tıkla!

Avon ile nasıl kazanacaksın?

Bu yazımda detaylara inerek Avon satış liderlerinin, temsilci adaylarının hayatlarına nasıl dokunduğundan bahsedeceğim…

Elimizdeki katalog bir sihirli deynek misali siz temsilci adayı olarak neyi isterseniz onu veririz. Bizim işimiz her yerdedir. Pazarda, markette, hastanede, postanede, durakta yani her yerde.

Eğer başarılı bir temsilci olcaksanız sempatik, güleryüzlü ve en önemlisi dürüst olmak işinizi çok kolaylaştırır. Aslında bütün bunlar dışardan çok zor ve itici görülebilir ama inanın bana çook sosyal ve bi okadar eğlencelidirde. Satış liderliği sınırsız bir dünyaya adım atmaktır temsilcilikten daha zor ama bir okadarda keyifli ve daha kazançlıdır.

Temsilcilikle alakalı tüyolar isterseniz hemen söyleyim çevrenizin çok geniş olmasına gerek yok. Evet o elinizdeki katalog zaten size yeterince sosyallik kazandırıyor. Bilinmelidir ki Türkiye’de AVON’u bilmeyen insan yok denecek kadar azdır. Bu anlamda kataloğumuzu iyi kullanmalıyız. Ne kadar çok katalog olursa o kadar kazanç ivmesi söz konusudur. Akrabalarınız ya da arkadaşlarınız zaten sizi AVON üyesi olduğunuzu bilirler. Siz bilmeyenlere yönelin.

Bankalar hastaneler okullar gibi kamu ya da özel iş kollarına bırakacağınız kataloglar size çok güzel bir müşteri portföyü sunar. Tabiki bir süre sonra eğer işinin ehli bir satış lideriyle çalışıyorsanız zaten sizin de satış lideri olmanız kuvvetle muhtemel. Emin olun ki kendinde liderlik potansiyeli görmeyen biri bile kendini bu işle keşfedebilir.

Üye bulma kısmında aman ben müşterilerimi Avon üyesi yapmayayım satışım azalır diye düşünmeyin size 10 tl sipariş veren müşteri üye olduktan sonra en az 150 tl sipariş çekiyor. Böylece hem kendisi kazanıyor hem de siz.

İşimizin ayrıntılarını buradan paylaşıyor olacağım.Umarım siz de ekibimde yer alırsınız ve Avon Dünyasında keşfedilmeye değer ne varsa beraber keşfederiz. Unutmayın her zaman sizin yanınızda ve sadece bir telefon kadar uzağınızda olacağım.

Avona üye olup kazanmaya başlamak için tıkla!

Seher Çakır’dan size bir mesaj var

Merhaba…
Ben Avon Platin Takım Öncüsü: Seher Çakır

Tanışıklığımızın çok eskiye dayandığı Avon’a katılmamın 10. yılını kutluyorum. Daha genç kızken aldığım Avon ürünlerini, evlendiğim yıllardan itibaren kullanıp, satmaya başladım. Temsilci olmaya karar verdiğimde ürünlerin adını bile söyleyemezken, AVON dünyasına adım attığım zaman herşeyin biraz çaba ile başarılabileceğini anladım.

10 senedir Avon ile çalışıyorum ama sadece 1,5 senedir satış lideriyim. Bu kadar kısa sürede Avon’un en başarılı satış liderlerinin seçildiği CEO’de benim de adım yazıldı. İlk arabamı Avon sayesinde aldım. Ailemle ilk tatilimize Avon ile çıktık. En büyük hayallerimden biri olan Paris Seyahati ile ödüllendirildim. Bu yaz Paris’e gideceğim!

Bu büyük oluşumun sana da kazandıracakları var. Beni ara ya da formu doldur, güçlü bir iş ortağı ile Avon’a katıl.Hayal ettiğin dünyanın kapılarını birlikte aralayalım…

Avona üye olup kazanmaya başlamak için tıkla!