Avon ile nasıl kazanacaksın?

Bu yazımda detaylara inerek Avon satış liderlerinin, temsilci adaylarının hayatlarına nasıl dokunduğundan bahsedeceğim…

Elimizdeki katalog bir sihirli deynek misali siz temsilci adayı olarak neyi isterseniz onu veririz. Bizim işimiz her yerdedir. Pazarda, markette, hastanede, postanede, durakta yani her yerde.

Eğer başarılı bir temsilci olcaksanız sempatik, güleryüzlü ve en önemlisi dürüst olmak işinizi çok kolaylaştırır. Aslında bütün bunlar dışardan çok zor ve itici görülebilir ama inanın bana çook sosyal ve bi okadar eğlencelidirde. Satış liderliği sınırsız bir dünyaya adım atmaktır temsilcilikten daha zor ama bir okadarda keyifli ve daha kazançlıdır.

Temsilcilikle alakalı tüyolar isterseniz hemen söyleyim çevrenizin çok geniş olmasına gerek yok. Evet o elinizdeki katalog zaten size yeterince sosyallik kazandırıyor. Bilinmelidir ki Türkiye’de AVON’u bilmeyen insan yok denecek kadar azdır. Bu anlamda kataloğumuzu iyi kullanmalıyız. Ne kadar çok katalog olursa o kadar kazanç ivmesi söz konusudur. Akrabalarınız ya da arkadaşlarınız zaten sizi AVON üyesi olduğunuzu bilirler. Siz bilmeyenlere yönelin.

Bankalar hastaneler okullar gibi kamu ya da özel iş kollarına bırakacağınız kataloglar size çok güzel bir müşteri portföyü sunar. Tabiki bir süre sonra eğer işinin ehli bir satış lideriyle çalışıyorsanız zaten sizin de satış lideri olmanız kuvvetle muhtemel. Emin olun ki kendinde liderlik potansiyeli görmeyen biri bile kendini bu işle keşfedebilir.

Üye bulma kısmında aman ben müşterilerimi Avon üyesi yapmayayım satışım azalır diye düşünmeyin size 10 tl sipariş veren müşteri üye olduktan sonra en az 150 tl sipariş çekiyor. Böylece hem kendisi kazanıyor hem de siz.

İşimizin ayrıntılarını buradan paylaşıyor olacağım.Umarım siz de ekibimde yer alırsınız ve Avon Dünyasında keşfedilmeye değer ne varsa beraber keşfederiz. Unutmayın her zaman sizin yanınızda ve sadece bir telefon kadar uzağınızda olacağım.

Avona üye olup kazanmaya başlamak için tıkla!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir